Wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych Gości 

***GODZINY PRACY W DŁUGI WEEKEND MAJOWY***

1 MAJA 2017 - RESTAURACJA NIECZYNNA, STREFA WELLNESS 09:00 - 22:00

2 MAJA 2017 - RESTAURACJA CZYNNA OD GODZINY 12:00, STREFA WELLNESS 09:00 - 22:00

3 MAJA 2017 - RESTAURACJA CZYNNA OD GODZINY 12:00, STREFA WELLNESS 09:00 - 22:00

***SERDECZNIE ZAPRASZAMY***

Businessman Institute, znany również pod nazwą Klub Sosnowy, to centrum konferencyjno-bankietowe mieszczące się w stylowym pałacu położonym na 5 hektarach pięknego, leśnego terenu idealnego na pikniki oraz wszelkie eventy.

Restauracja
Restauracja

Stylowo wykończone sale bankietowe i restauracyjne, nowocześnie wyposażone sale konferencyjne i szkoleniowe, znakomita kuchnia, SPA, centrum  wellness, korty tenisowe i malowniczy teren – czekają na Państwa zaledwie 15 minut drogi od centrum Warszawy.

W skład kompleksu Businessman Institute  wchodzą:

Centrum konferencyjno-szkoleniowe Businessman Institute,
oferujące w pełni wyposażone sale konferencyjne i szkoleniowe oraz sale bankietowe o zróżnicowanym wystroju i charakterze.

Sala konferencyjna
Restauracja

Restauracja Klub Sosnowy 
z wspaniałym widokiem na otaczającą pałac zieleń. Restauracja słynie z wybornej kuchni łączącej tradycyjne smaki z inspiracjami kulinarnymi z różnych stron świata. 

Teren piknikowo - rekreacyjny 
łąka piknikowa, zadaszona pergola, w której organizujemy bankiety do 260 osób, klimatyczna wiata grillowa wśród sosen, korty tenisowe.

Centrum Wellness Klub Sosnowy
w skład którego wchodzą gabinety masażu, basen z jacuzzi, kompleks saun i łaźni, siłownia oraz strefa relaksu.

Businessman Institute
Restauracja

*** Oferujemy również szeroki wachlarz usług dedykowanych klientom indywidualnym. Pełna oferta w tym zakresie znajduje się naszej drugiej stronie internetowej www.klubsosnowy.pl ***

Zostań Członkiem Klubu Sosnowego

Klub Sosnowy zaprasza na  basen wyposażony w bicze wodne i przeciwprąd, jacuzzi z hydromasażem.Dostępne są również, siłownia, sauna solna, fińska oraz aromaterapeutyczne łaźnie parowe. Do dyspozycji każdego klubowicza oddajemy szatnię z przestronnymi szafkami. Dołącz do nas i zostań członkiem klubu.  


Czytaj więcej...

Oferta dla firm

Szukasz wyjątkowego miejsca na zorganizowanie imprezy firmowej bądź okolicznościowej. Zrób to w Businessman Institute. Niepowtarzalny klimat,  wspaniałe menu,  funkcjonalność sal, oraz pełne wyposażenie techniczne gwarantują  Ci w pełni  udane i niezapomniane spotkanie. Skontaktuj się z nami juz dziś.

Czytaj więcej...

Nasza restauracja

Restauracja Klub Sosnowy serwuje wyśmienite dania kuchni polskiej i europejskiej. Zapraszamy do skosztowania chrupiacej kaczki z pieczonym jabłkiem w sosie żurawinowym. Klub sosnowy jest doskonałym miejscem na lunch, elegancką kolację czy spotkanie biznesowe. Co niedzielę zapraszamy na rodzinny brunch.

Czytaj więcej...
walentynki 2014